АГРОКОМПАНІЯ «ЗАХІДНИЙ БУГ» РОЗШИРИЛА ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНУ

Лише рух вперед – запорука ведення успішного бізнесу. Компанія «Західний Буг» не лише постійно працює над покращенням ефективності роботи, але й поступово розширює георгафію своєї присутності. Так, нещодавно новий підрозділ було сформовано у с. Шимківці Тернопільської області.

Загальна площа земель тернопільського підрозділу, яку оброблятиме ПП «Західний Буг», наразі становить 5,54 тис. га. До структури підрозділу увійшли землі на території Бодаківської, Гніздиченської, Заруднянської, Коханівської, Раковецької, Старовишнівецької, Шимковецької сільських рад. Надалі компанія планує збільшувати площі земель для обробітку.

Цьогоріч же на Тернопільщині компанія запланувала посіви пшениці, цукрових буряків, ячменю, ріпаку, сої та кукурудзи.

Слід зазначити, що новий підрозділ, це не лише збільшення потужностей компанії, а створення близько 40 нових робочих місць. В основному – це трактористи-механізатори та адміністративний персонал.

Крім цього в майбутньому на території підрозділу передбачено облаштування гуртожитка та їдальні для працівників.

Якщо ви є власником земельного паю, який знаходиться на території вказаних сільських рад, і бажаєте підписати договір оренди земельного паю з ПП «Західний Буг», звертайтеся – +38(067)459 69 12 Ірина Сиримула.

ПП «Західний Буг» засноване у 2003 році. Компанія займається вирощуванням сількогосподарських культур, а також виробництвом та реалізацією насіння, надає послуги елеваторів та послуги агрохімічної лабораторії. На сьогодні «Західний Буг» обробляє близько 50 тис. га земель у Львівській, Волинській, Чернівецькій та Тернопільській областях. До структури компанії входять 10 рільничих підрозділів, три елеватори потужністю одночасного зберігання 88 тис. т, насіннєвий завод потужністю 200 т/доба, Агрохімічна лабораторія, яка надає послуги аналізів ґрунту та води тощо.