Демонстраційний посів зернових

Наше підприємство здійснює посів демонстраційних ділянок зернових культур у два етапи: оптимальний і пізній. Така схема посіву дає нам можливість не лише обрати лідерів по врожайності, а також зрозуміти які із сортів озимої пшениці придатні для пізнього посіву, як реагують ярі пшениці на пізній посів восени в порівнянні до весняних посівів.

Посів здійснювали в м. Буськ, Львівської області у два етапи: 22 жовтня і 26 листопада. В перший етап посіву було закладено дослідні ділянки 17-ти сортів озимого ячменю і 45-ти сортів озимої пшениці. Сорти висівали по групах стиглості від пізніх до ультраранніх і при цьому використовували різну норму від 3,1 до 4,0 млн схожих насінин на гектар. В пізній термін посіву дзеркально відтворили 40-к  ділянок озимої пшениці. Відповідно до групи стиглості сорту  норма висіву була від 4,2 (пізні) до 5,3 (ранні) млн схожих насінин на гектар. Також в пізньому посіві заклали дослід посіву ярих пшениць і ярого ячменю з нормою висіву 3,5 млн схожих насінин. Повторення  посіву ярих зернових здійснимо у весняний період.

Ми сіємо використовуючи різні схеми посіву, спостерігаємо за сортами в процесі їхнього розвитку і робимо або підбиваємо підсумки по кожному із них, для того, щоб  зрозуміти сильні та слабкі сторони кожного із сортів та підібрати оптимальну технологію для роботи із ними.

Результатами наших напрацювань з Вами охоче поділимось на семінарах присвячених Дням поля, які будемо проводити в червні 2022 року на 2-х локаціях: Львівська область, м. Буськ, а також Чернівецька область, м. Заставна.

До нових зустрічей в нас на Днях поля!

#Західний_Буг #Озима_пшениця #Озимий_ячмінь #Ярий_ячмінь #Яра_пшениця #Соя #Демонстраційний_ділянки #Насіння