Інтерв’ю з кращим інженером  з експлуатації машинно-тракторного парку за ІІ квартал  ПП «Західний Буг»

Цього літа інженер з експлуатації машинно-тракторного парку  на підрозділі с. Бишів Андрій Хохонь вдруге став кращим працівником кварталу на ПП «Західний Буг». Кращий працівник  розповів, як розпочинався його професійний шлях у сільському господарстві, про особливості роботи на посаді інженера  та про інші цікаві моменти з особистого  життя.

– Доброго дня! Андрію Петровичу, розкажіть,  як довго Ви  працюєте на приватному  підприємстві «Західний Буг» ? Чому обрали напрямок сільське господарство?

На підприємстві «Західний Буг» працюю вже більше 11 років. Спочатку я працював трактористом-машиністом, пізніше бригадиром на підрозділі смт. Жвирка. З 2014 року працюю на посаді інженера з експлуатації машинно-тракторного парку на підрозділі с. Бишів.

Я народився в селі і мав хист до роботи на землі, тому завжди розглядав варіант професії у сільському господарстві.  Про свій вибір не жалкую і досі. Сільське господарство для мене -це один раз і на все свідоме життя. Тут колектив як сім’я: у кожного свої ролі, обов’язки, зони відповідальності.

Для Вас підприємство «Західний Буг» – це…

Впевненість у завтрашньому дні, тому що маю стабільну роботу та зарплату. Окрім того, є професійний розвиток, так як кожного року проходимо навчання, на яких підвищуємо свою кваліфікацію. У будь-якій діяльності важливо завжди розвиватися та поглиблювати свої знання та професійні навики.

Які зміни в компанії «Західний Буг» відбулись за цей період часу?

На початку було багато планів, на сьогоднішній день реалізовано все, та навіть більше. Компанія суттєво збільшила свої площі. Впроваджуємо та автоматизуємо процеси, які спрямовані на краще використання ресурсів, економії часу та отримання високих результатів. Переконались, що на Україні  можна отримувати хорошу заробітну плату, не менше, а то й більше ніж закордоном.

Скажімо, у ПП «Західний Буг» існує така приємна для кожного найманого працівника практика, як виплата тринадцятої зарплати. Як каже керівник, він привчає людей до того, аби вони рахували свій дохід не за місяць, а за рік.

Що на Вашу думку є  найголовнішим  у Вашій  роботі?

Найголовніше в моїй роботі — поставити собі мету. Оскільки на початку року складається план по очікуваних результатах роботи, керівництво покладає на тебе певні надії, і ти не можеш підвести. Щоб досягти цих цілей, потрібні знання, досвід — він набувається. У мене він відносно великий, однак завжди можу порадитися зі старшими колегами.

 

Опишіть роботу інженера з експлуатації, які Ваші основні обовязки?

До обов’язків інженера входить: слідкувати за технічно справним станом сільськогосподарської  техніки та агрегатів; слідкувати за якістю проведення щоденного технічного огляду; замовляти матеріали, запчастини, які необхідні для ремонту. Проводимо інструктажі для механізаторів перед виконанням сільськогосподарських робіт.Також беремо участь у навчальному процесі трактористів, на яких розповідаємо про правильну експлуатацію та діагностику агрегатів.

Як Вам вдалося двічі стати кращим працівником кварталу?

Кожного року так випадає, що я чогось досягаю. Формула успіху в роботі для мене проста  – чітко організований процес та вмотивована команда, яка завжди поруч.

Бліц-інтерв’ю

– Який Ваш найяскравіший спогад дитинства?

– Гурток юних техніків, який знаходився в приміщенні Сокальського військомату  – паяли різні схеми. Навіть, отримали дві грамоти для Жвирківської середньї школи  в 10 класі – 2 місце , в 11 класі – 1 місце .

– Що таке щастя?

– Це коли вранці хочеться їхати на роботу, а ввечері повертатися в сім’ю.

  • Яке Ваше хобі?

Моє хобі – це рибалка, яке дарує  мені масу емоцій та вражень, які хочеться пережити знову і знову.

Яку рису характеру Ви хотіли б мати?

– Стати менш емоційним, особливо в моменти прийняття важливих рішень.

– Яка Ваша мрія?

– Досягнути ще кращих результатів у роботі,  мати змогу постійно навчатись та самовдосконалюватись .

Чим пишаєтесь?

Насамперед пишаюсь своєю сім’єю. Вдячний своїй дружині Наталії за її постійну підтримку та  двоє чудових дітей. Днями  в нас сталася урочиста подія – весілля сина. Відтак, моя сім’я поповнилася  ще однією донечкою.

Андрію Петровичу, ми бажаємо Вам  здійснення подальших амбітних планів  і не маємо сумнівів, що за якийсь час Ви нас здивуєте ще більше.