Інтерв’ю з кращим менеджером по роботі з пайовиками за   ІІІ квартал Ольгою Рижко

2 області, 2 райони, 2  ОТГ, 8 сіл і 1400 пайовиків. П’ять  цифр, які яскраво характеризують масштаби роботи одного з найкращих   менеджерів по роботі з пайовиками підрозділу с.Бишів Ольги Рижко. Як забезпечити лояльність сотні пайовиків? Як утримати і примножити існуючий земельний банк? Що потрібно зробити в десятках сіл, щоб стати для місцевих жителів довгостроковим партнером?  Про це читайте у нашому інтерв’ю.

Розкажіть про себе

Родом з села  Павлів, тут народилась і проживаю. Одружена. Зараз для улюблених справ дуже мало часу,  тому вільний час стараюсь максимально провести з рідними та друзями.

Розкажіть про особливості роботи менеджера по роботі з пайовиками.

Робота в постійному темпі, в нововведеннях, де не засиджуєшся з одним напрямком роботи. Кожен рік відрізняється від попереднього.

Що найважче у Вашій роботі? 

Інколи контакт з деякими пайовиками, тому що є різні характери, настрої, принципи.

Як забезпечити лояльність сотні пайовиків?

Постійний діалог і співпраця, оперативно реагувати на звернення пайовиків.

Як утримати і примножити існуючий земельний банк?

Бути завжди на найвищому рівні з питань охорони праці,  матеріальних та спонсорських допомог, пояснювати людям важливість офіційного оформлення земельних ділянок, що тягне за собою сплату податків в державний і районні бюджети.

Що потрібно зробити в десятках сіл, щоб стати для місцевих жителів довгостроковим партнером?

 Бути ближчими до людей створюючи для сіл робочі місця, бо в віддалених селах спостерігаю велику проблему з забезпеченням роботи звичайних людей. Села занепадають, бо залишаються старші люди, а молодь в пошуках заробітку виїжджає за кордон. Хотілось б щоб наші українські  працьовиті села мали гідний заробіток і кращий рівень життя.

Що вас надихає щодня?

Виконання поставлених завдань, професійний розвиток, кожен день можна навчитись чогось нового.

Як вам вдається поєднувати роботу і сімейне життя?

Коли є хороша сім’я  та хороша робота то поєднувати їх не є проблемою)

Ви вже  вдруге стали кращим менеджером кварталу, на вашу думку, як вдалось досягти таких результатів?

Найкращою себе не вважаю, оскільки кожен хто працює на даній посаді виконує важливу роботу і кожен старається принести хороший результат. Велику роль має вже досвід на цій роботі, команда в якій працюю, бо працюю на одному з кращих підрозділів Західного Бугу, де присутній командний дух і готовність прийти один одному на допомогу.

Для Вас підприємство «Західний Буг» – це…

«Західний Буг» це велика та приємна частина мого життя. Робота, яка забирає дуже багато часу і водночас приносить мені відчуття задоволення і справжній драйв!