Інтерв’ю з працівниками ПП “Західний Буг”

“Західний Буг”– одне із підприємств – лідерів галузі. Ми поспілкувалися із кількома працівниками, чому вони обирають працювати саме в нашому підприємстві.

І ось їх відповіді:

Для Вас підприємство «Західний Буг» – це:

Фуярчук Михайло – тракторист-машиніст с/г виробництва, підрозділ с. Миколаїв:

– Потужна компанія, яка займається великим виробництвом, яка постійно розвивається, та прагне до кращого. Подобається, що підприємство оновлює парк техніки, впроваджує нові технології.

Климок Іван – апаратник оброблення зерна, Бродівський елеватор:

– Можливість працювати вдома, без потреби їхати за кордон на заробітки, тому що компанія пропонує стабільну роботу, хороший рівень заробітної плати та комфортні умови праці.

Хохонь Андрій – інженер з експлуатації машинно-тракторного парку, підрозділ с.Бишів:

– Впевненість у завтрашньому дні, тому що маю стабільну роботу та зарплату. Окрім того, є професійний розвиток, бо кожного року проходимо навчання, на яких підвищуємо свою кваліфікацію. Роботою задоволений.

Ще поцікавилися, скільки часу вони працюють в ПП Західний Буг?

Фуярчук Михайло:

– У компанії «Західний Буг» працюю 2 роки, від жовтня 2018 року.
З технікою працюю давно, ще зі шкільних років: у шостому класі на фермі, де їздив на тракторі. Пізніше був завідувачем автогаражу, потім інженером, бригадиром.

До того, як потрапити на підприємство, обіймав посаду голови сільської ради. Робота морально виснажила, тому вирішив повернутись до улюбленої справи, що пов’язана з технікою. А працювати на підприємстві «Західний Буг» хотів вже давно, та й багато чув про компанію від своїх знайомих, які вже довгий час працюють тут.

Климок Іван:

– Апаратником оброблення зерна працюю в загальному 20 років. У компанії «Західний Буг» з 2012 р.

Хохонь Андрій:

– На підприємстві «Західний Буг» працюю вже більше 10 років. Спочатку – механізатором, пізніше бригадиром на підрозділі смт. Жвирка. З 2014 року працюю на посаді інженера з експлуатації, на підрозділі с. Бишів.

А на останок запитали про специфіку їх роботи.

Фуярчук Михайло:

– Основні обов’язки механізатора – якісне виконання сільськогосподарських операцій на агрегатах, правильне налаштування техніки, проведення щоденного технічного огляду та ін.. Окрім того, що тракторист повинен знати технічні аспекти, він також має розумітись в агрономічних питаннях: знати особливості росту та розвитку різних сільськогосподарських культур, як та для чого виконуються різні сільськогосподарські операції.

Климок Іван:

– У мої обов’язки входить приймання, очищення, сушіння зерна та насіння. Також обслуговую, налагоджую, та контролюю роботу зерносушарок і допоміжного устаткування. Робота відповідальна, оскільки від того, як будуть проведені технологічні процеси, залежить якість вихідного продукту, відповідно задоволеність клієнтів нашою продукцією. Дуже важливо дотримуватись усіх режимів, щоб кінцевий продукт відповідав встановленим стандартам.

Хохонь Андрій:

– До обов’язків інженера входить: слідкувати за технічно справним станом с/г техніки та агрегатів; слідкувати за якістю проведення щоденного технічного огляду; замовляти матеріали, запчастини, які необхідні для ремонту. Проводимо інструктажі для механізаторів перед виконанням сільськогосподарських робіт.
Також беремо участь у навчальному процесі трактористів, на яких розповідаємо про правильну експлуатацію та діагностику агрегатів.

Хохонь Андрій, інженер з експлуатації машинно-тракторного парку (підрозділ с.Бишів)

Климок Іван, апаратник оброблення зерна (Бродівський елеватор)

Фуярчук Михайло, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (підрозділ с. Миколаїв)