Наші ветерани

       Недавно Пастуху Леоніду Антоновичу, який працює агрономом в підрозділі Шимківці Збаражського району Тернопільської області, виповнилося 60 років, з чим ми його вітаємо, зичимо міцного здоров’я, довгих років життя і плідної праці в своїй благородній професії. А також хочемо розказати про життєвий шлях нашого ветерана.

      Підрозділ Шимківці є одним з наймолодших підрозділів нашої компанії і був сформований в березні 2019 року після придбання корпоративних прав господарства «Агродружство Євішовіце» в селі Шимківці Збаражського району Тернопільської області. Так сталося, що на початку становлення підрозділу Леонід Антонович був одним з небагатьох працівників господарства «Агродружство Євішовіце», які побажали працювати в компанії «Західний Буг». На відміну від багатьох  інших працівників господарства, він просто зрозумів, що «Західний Буг» це не колгосп, як жити і працювати в ньому вирішують не загальні колгоспні збори, а чітка управлінська вертикаль. За рік роботи на підрозділі, на думку керівника підрозділу Шимківці Сергія Винара, Леонід Антонович повністю вписався  в трудовий колектив підрозділу. Як дуже досвідчена людина з багатим життєвим і професійним досвідом, він став одним з ключових працівників підрозділу і щедро ділиться своїми знаннями і вмінням набутими за довгі роки праці.

 Як корінний Шимківчанин, Леонід Антонович після закінчення Шимковецької середньої школи  в 1976 році вступив на агрономічне відділення Бучацького радгоспу-технікуму, який закінчив з відзнакою в 1980 році, отримавши диплом агронома. Відслуживши армію в 1982 році, Леонід Антонович розпочав свою трудову діяльність в місцевому колгоспі «Енгельса» на посаді заступника голови колгоспу по кормовиробництву. В 1984 році Леоніда Антоновича обирають головою Шимковецької сільської ради. В цьому році він паралельно починає навчання в Українській сільськогосподарській академії на заочному відділенні агрономічного факультету. За час його роботи головою сільської ради було відбудовано Шимковецьку церкву, збудовані будинки культури в селах Шимківці і Решнівка, прокладено гравійні дороги на території сільської ради. За це він користується повагою і авторитетом в місцевих жителів. Відпрацювавши каденцію головою сільської ради, в  1988 році він повертається на попередню посаду в колгосп «Енгельса», де пропрацював до 2001 року на різних посадах. Під час кризи, яка охопила сільське господарство України вкінці 90-х і на початку 2000-х  років, був змушений залишити сільське господарство і займатися підприємницькою діяльністю. Але вже 2008 року, коли в Україні відновився інтерес до аграрного бізнесу, знову повернувся працювати в сільське господарство, де на різних керівних посадах працює і дотепер. Набутий досвід роботи на різних керівних посадах, базова агрономічна освіта підкріплена практикою роботи за фахом зробили Леоніда Антоновича цінним працівником для нашої компанії. Леонід Антонович відкритий до спілкування з молодими колегами по роботі, передає свій досвід і вміння спілкуватися з людьми. І в 60 років він надалі залишається енергійною людиною, подаючи приклад молодим для наслідування. Досвід ветеранів, знання і наполегливість молодих- основа успіху нашої компанії. Ми бажаємо Леоніду Антоновичу і надалі залишатися таким.