Новий сезон розпочинається з масштабних агрономічних навчань

Вже за доброю багаторічною традицією новий аграрний сезон в ПП «Західний Буг» розпочинається з масштабних агрономічних навчань. Цього року даний захід характеризується справді вражаючим масштабом – в період з 1-го по 19-те лютого наші агрономи та керівники підрозділів прослухали понад 20-ть семінарів.

Тематика навчань надзвичайно широка – це, зокрема, фітопатологія та принципи захисту сільськогосподарських культур, біологія та здоров’я грунту, живлення сільськогосподарських культур, адаптивні технології грунтообробітку і багато інших.

В цілому навчання мали 2-ва взаємопов’язані блоки – основні стратегічні теми були висвітленні відділом агроконсалтингу нашого підприємства, також в цьому блоці були теми, які розкривали фахівці економічного відділу, відділу з охорони праці.

Другий блок представлений навчаннями, які проводили фахівці компаній-партнерів нашого підприємства – БТУ, Агрінос, Syngenta, Adama, KWS, DSV, BASF, Bayer. На цих семінарах були представлені результати польових випробовувань нових сортів, гібридів, засобів захисту рослин як біологічного, так і хімічного походження.

Окремо слід виділити поглибленні семінари, які для агрономів ПП «Західний Буг», провели незалежні експерти – Олександр Акулов та Берт Леснер. На цих навчаннях дуже глибоко та різносторонньо були розглянуті «болючі» питання фітопатології та системи захисту рослин у світлі останніх тенденцій резистентності, втрати ефективності багатьох ЗЗР.

В підсумку тритижневих навчань агрономи будуть складати комплексні агрономічні тести, на основі яких вони отримають підтвердження кваліфікації і повернуться на свої підрозділи для підготовки до весняних польових робіт сезону 2021-го року.