Робота в компанії

96561064_3106355302777478_7893343917960069120_o
69378252_2555540311192316_8697895393918189568_o

Вакансії

  Скасувати

  Розвиток

   

  Розвиток персоналу є важливою умовою успішної діяльності будь-якої організації. Це особливо справедливо на сучасному етапі, коли прискорення науково-технічного прогресу веде до швидких змін і вимог до професійних знань, умінь і навиків.

  Професійний розвиток – це набуття працівником нових компетенцій, знань, умінь і навиків, які він використовує чи буде використовувати у своїй професійній діяльності. Про важливість професійного розвитку свідчить той факт, що більшість зарубіжних підприємств виділяють для цієї цілі 10 % фонду заробітної плати.

  Навіть дещо більшим є цей показник в приватному підприємстві «Західний Буг». В нас є чітке розуміння, що інвестиції в людський капітал — це вкладання, спрямовані на підвищення кваліфікації і здібностей персоналу, це витрати на освіту та мобільність переміщення робочої сили з низькопродуктивних робочих місць до більш високопродуктивних. Капіталовкладення в персонал,
  на нашу думку, сприяють створенню сприятливого клімату в колективі, мотивують працівника до свого удосконалення і підвищують його відданість організації.

  Основними напрямками діяльності ПП «Західний Буг» у сфері професійного розвитку працівників є:

  • охоплення всіх працівників компанії від топ-менеджменту до лінійного персоналу процесом професійного розвитку на постійній основі;
  • визначення та застосування різних видів, форм і методів професійного навчання працівників;
  • розробка та виконання робочих навчальних планів і програм професійного навчання працівників на основі потреб підприємства;
  • створення належної матеріально-технічної бази для навчання: оснащені навчальні приміщення, обладнання, техніка та ін.
  • залучення до навчального процесу в якості педагогічних кадрів кращих фахівців компанії, а також носіїв передових знань і досвіду в галузі, в тому числі закордонних, для проведення професійного навчання працівників безпосередньо в підприємстві і з виїздом;
  • стимулювання професійного зростання працівників за рахунок диференційованого підходу по оплати праці залежно від кваліфікації;
  • проведення аналізу результатів атестації та здійснення заходів щодо підвищення професійного рівня працівників;
  • забезпечення можливості кар’єрного росту за умови, що працівник досягає відповідного рівня кваліфікації.

          Професійний розвиток в поєднанні з можливістю кар’єрного росту на основі досягнення високого кваліфікаційного рівня дає можливість досягати поставлених перед компанією цілей. Навчання персоналу в ПП «Західний Буг» дозволяє вирішувати основні завдання як в інтересах компанії — підвищення ефективності і якості праці, так і в інтересах людини — підвищується рівень життя, створюється можливість для реалізації своїх здібностей.

  Соціально-побутові умови

   

  У приміщеннях підрозділів ПП «Західний Буг» зроблено сучасний ремонт, встановлено вентиляцію, опалення, офіси обласного телефонного та інтернет-зв’язку. У будівлях офісів знаходиться пожежно-охоронна сигналізація, система відеонагляду, цілодобова охорона. Для забезпечення повноцінної роботи фірми створено інфраструктуру офісів, яка передбачає всі необхідні для проведення ділових зустрічей, тренінгів, нарад.

  У всіх кабінетах працівників використовуються практичні і зручні меблі. Для ефективної роботи наших працівників сформовано комфортні та зручні робочі місця з персональними комп’ютерами або ноутбуками та доступом до локальної (офісної) комп’ютерної мережі. Усіх працівників забезпечуємо службовими мобільними телефонами із підключеними до корпоративної мобільної мережі сім-картами. Весь керівний персонал нашого підприємства користується в роботі службовими легковими автомобілями.

  Працівників, які задіяні на виробництві забезпечуємо фірмовим спецодягом та засобами індивідуального захисту. У всіх виробничих підрозділах влаштовані кімнати для переодягання, пральні кімнати та душові кімнати.

  ГУРТОЖИТКИ

  Відряджені працівники в інших підрозділах нашого підприємства можуть змогти проживати в комфортних номерах гуртожитків. У гуртожитках знаходиться весь необхідний для зручності проживання інвентар (пральні машини, сушильні машини для білизни, фени, санвузли, холодильники тощо). У гуртожитках щодня провокують прибирання номерів. Гуртожитки цілодобово забезпечені гарячою та холодною водою. Кімнати – затишні та охайні. Сучасні зручності підкреслюють вишукану атмосферу відпочинку після робочого дня.