Дистрибуція сівалок Mzuri Pro-Til

Технологія Strip-Till або смуговий обробіток ґрунту – це система часткового обробітку ґрунту.
Сучасні технології – крок у майбутнє!

MZURI Pro-Til – універсальні, точні і екологічні машини.

Найсучасніше рішення, відповідає поточним і майбутнім викликам у сільськогосподарській галузі.

Технологія поєднує в собі переваги звичайного (лужного) і безлужного обробітку ґрунту, захищає ґрунт від пересихання і вивітрювання, завдяки обробітку невеликої ділянки, в яку вносяться добрива і висівається насіння.
Комплекс MZURI Pro-Til розроблений англійськими інженерами для виконання одночасно 3-ох операцій за один прохід (рихлення, внесення добрив і посіву) без поепредньої підготовки ‘рунту (безпосоредньо по стерні)

У 2021 році ПП “Західний Буг” стало офіційним дилером компанії MZURI..

Перевірено на власному досвіді – у 2020 році комплексом MZURI посіяно більше 2000 га озимих пшениці та ячменю на власних полях

Mzuri Pro-Til - це вигода для Вас і користь для навколишнього середовища
icon-1
Економія і прибуток

Час – це гроші! Навіть 10-15 хвилин достатньо для того, щоб під час одного проходу агрегат Mzuri Pro-Til обробив ґрунт, вніс добрива і висіяв насіння на площі в 1 га, не проводячи ніяких робіт після збирання попередньої культури. Такий короткий час роботи дозволяє уникнути необхідності одночасного виконання окремих агротехнічних робіт і скоротити витрати.
Економія робочого часу – у 2-4 рази швидше, ніж традиційно!

icon-2
Менше означає більше!

Технологія Mzuri Pro-Til дозволяє: дотримуватися оптимальних термінів посіву, точно розміщуючи насіння у зволожений та аерований ґрунт, вносити відповідну кількість поживних речовин, зменшити норму висіву, забезпечити дружні сходи і рівномірне розміщення рослин. Зріджений посів не обов’язково означає малу кількість рослин, секрет полягає в сприятливих умовах проростання насіння і дружності сходів культур.
Економте насіння, не турбуючись про кількість рослин!

icon-3
Паливо на вагу золота!

Обробіток тільки вузьких смуг ґрунту (не більше ніж 1/3 ширини поля), невеликий опір при глибокому розпушувачі, а також короткий час роботи, призводить до низької витрати палива. Обробити, внести добрива, посіяти і не витрачати більше палива, ніж 10-15 л/га можуть тільки агрегати Mzuri.
У 2-4 рази менше палива в порівнянні з плужним обробітком!

icon-4
Врожай - високий та якісний

Своєчасні, дружні та рівномірні сходи, оптимальне живлення рослин, більш широка відстань між рядками, що обмежує розвиток патогенів, хороше освітлення рослин в рядках, ґрунт, що утримує вологу – це переваги технології Mzuri Pro-Til, що гарантують високу врожайність та якість. Стерня, що залишилася на поверхні ґрунту, і невеликі борозни, в яких ростуть рослини, сприяють кращій зимостійкості.
Висока врожайність та якість!

icon-5
Більше означає менше!

Конструкція розпушуючих лап і посівних сошників дозволяє під час одного проходу одночасно вносити основні мінеральні добрива та мікрогранули. Передпосівні добрива, як правило NPK, потрапляють тільки в розпушений ґрунт, в якому буде проростати коренева система рослин. Інше добриво, мікрогранули, вводяться навколо висіяного насіння, щоб у рослин вже з моменту проростання був доступ до макро- і мікроелементів. Дозу добрив для більш родючих ґрунтів можна зменшити і навіть на 20-30%.
ДОЗА МЕНША, А ЕФЕКТ БІЛЬШИЙ!

icon-6
Mzuri - це прибуток!

Mzuri Pro-Til – це економія витрат на паливо, робочу силу, добрива, машини і витрати на їх ремонт та технічне обслуговування. Ефективне використання добрив і ресурсів ґрунту, і, як наслідок, висока врожайність і якість – це гарантія швидкої реалізації сільськогосподарської продукції та високого доходу.
Невеликі витрати і високі сходи означають прибуток!

Виникло запитання?

  Виникло питання?
  Напишіть його нам!

  Як до Вас можна звертатись?

  Як з Вами можна сконтактувати?

  або

  Ми відповімо Вам найближчим часом. Дякуємо за увагу до продуктів нашої компанії.