Співпраця з с/г виробниками. Відповідь на звернення ФГ “Бортків”

Доброго дня, наші теперішні і майбутні клієнти!Доброго дня, наші теперішні і майбутні клієнти!
У групі ВАР (Всеукраїнська Аграрна Рада) у Viber було опубліковано звернення від одного з наших Поклажодавців зерна – ФГ «Бортків». У цьому зверненні керівник господарства Володимир Іванович Магера висловлює свою незадоволеність виконанням аналізів зерна у лабораторіях наших елеваторів та прострочення оплати за зерно. Відповідаємо на Ваше звернення.
Шановний Володимире Івановичу!
ПП «Західний Буг» у 2021 році співпрацювало по елеваторних послугах з 35-ма фермерськими господарствами Західної України та цінує співпрацю з кожним із них!
Наше підприємство надає елеваторні послуги та здійснює викуп зерна, надаючи найкращі ціни.
У червні 2021 р. ПП «Західний Буг» та ФГ «Бортків» уклали форвардні договори купівлі-продажу 2 000 т пшениці, сої та кукурудзи на взаємовигідних партнерських умовах.
Стосовно Ваших, Володимире Івановичу, зауважень по якості зерна при прийманні – вони абсолютно необгрунтовані.
ПП «Західний Буг» чи не єдине в регіоні підприємство, що дозволяє представникам господарств бути присутніми при відборі середніх проб та аналізі зразків у лабораторіях наших елеваторів.
Відповідно, при поставці пшениці Ваш представник чітко бачив, що вона є заражена довгоносиком і мукоїдом, були виявлені живі особини.
При поставці сої експрес тест показував дві смужки, що означає наявність ГМО. Спільно з Вашим представником були відібрані зразки та надіслані в одну з найавторитетніших міжнародних лабораторій – SGS, де наявність ГМО у Вашій сої підтвердилась.
При надходженні кукурудзи на елеватор знову-таки у присутності Вашого представника було виявлено кукурудзу з вмістом пошкоджених зерен близько 10% (зміна забарвлення ендосперму і зародка відносно здорового зерна) при значенні в договорі не більше 5 %.
Відповідно, якщо показники якості зерна не відповідали умовам договорів, такі автомобілі нами не приймалися.
Стосовно прострочення оплат, Ваші зауваження є частково обгрунтованими. Згідно умов форвардних договорів ми маємо проводити оплату упродовж 5 банківських днів після поставки, переоформлення та реєстрації податкової накладної. Ми дійсно прострочили оплату на 2 банківські дні по пшениці, на 11 банківських днів по сої, та на 1 банківський день по кукурудзі. Прострочення оплати мало об’єктивну причину – через колапс руху вагонів з зерном на порти надходження коштів у всіх компаній суттєво змістилося.
Менеджери ПП «Західний Буг» завжди знаходяться на зв’язку, забезпечуючи найкращу комунікацію з клієнтами.
33 із 35 цьогорічних клієнтів задоволені співпрацею з нами та збираються продовжувати її у наступному році. А для такого продовження співпраці з Вашим господарством обом сторонам потрібно зробити правильні висновки з цієї ситуації і ліквідувати зауваження, кожному свої.
З повагою, директор ПП «Західний Буг» В.В. Коцупир