Відбір зразків грунту для агрохімічного аналізу

Проведення польового відбору зразків грунту для агрохімічного аналізу є невід’ємним і важливим етапом обстеження полів. Середній зразок ґрунту масою всього 400-500 грам повинен бути відібраний таким чином, щоб дати можливість оцінити показники родючості ґрунтів на площі 5-10 га.
Зважаючи на це, при розбивці полів на квадрати наші фахівці беруть за основу індекс вегетації NDVI або карту врожайності (якщо комбайни замовника обладнані такою функцією). З їх допомогою вдається визначити зони неоднорідності ґрунтів на полях і коректно провести розбивку квадратів.
При відборі зразків компанія Західний Буг використовує обладнання відомого німецького виробника – Nietfield на базі автомобілів Toyota Hilux. До послуг наших замовників два автоматичних пробовідбірники, які швидко та якісно проведуть відбір з GPS фіксацією траєкторії руху автомобіля та всіх точок відбору. Крім того вас приємно здивує вартість відбору зразків, які пропонує наша агрохімічна лабораторія.
В поточному році вже заключено договори і проведено відбір на полях близько двадцяти замовників з 7-ми областей України. Всього від початку сезону відборів вже взято понад 3000 зразків у наших партнерів та 1300 зразків на полях ПП «Західний Буг». Загальна площа полів, на яких проведено відбір вже перевищує 40000 га.
Будемо раді допомогти і Вам у проведенні відборів зразків та проведенні агрохімічних аналізів згідно найвищих стандартів якості та оперативності.
Пишіть, телефонуйте – ми відкриті до співпраці!