Якщо потрібен посівний матеріал ярих пшениці, ячменю чи сої – Вам до нас!

З 2014 р. компанія ПП «Західний Буг» розпочала свою діяльність у сфері продажу насіння. Кожного року ми зростаємо в кількості проданого посівного матеріалу, а також в кількості господарств, які відділи нам перевагу. За 2021 р. кількість проданого насіння зросла на 13% в порівнянні з попереднім роком і склала понад 5000 т. Ми здійснюємо продаж таких культур як: озимі пшениця і ячмінь, ярі пшениця і ячмінь, а також насіння сої.
Хоч зараз ще триває період зимових святкувань, та вже незабаром перед с/г виробниками постане питання поновлення насіння для весняного посіву.
В нашому портфоліо є
два сорти ярої пшениці:
– КВС Шірокко (КВС, Німеччина) – сорт, який завоював серця аграріїв завдяки високим хлібопекарським показникам і при цьому демонструє хорошу врожайність. Сорт відповідає українському класу сильної пшениці, має високий білок і вихід борошна, використовується як поліпшувач борошна.
– Тюбалт (Заатен Уніон, Німеччина) – сорт, який в нас вирощується з 2014 року і стабільно стає лідером по врожайності як на дослідних ділянках, так і виробничих посівах. Це низькорослий сорт з високою стійкістю до листкових захворювань.
один сорт ярого ячменю:
– Себастьян (Осєва, Чехія) – сорт перевірений часом, який найбільш поширений в посівах аграрії. Сорт користується популярністю завдяки своїй пластичності у вирощуванні та відповідності для використання у пивоварінні
три сорти сої:
– Абеліна (Заатбау-Пробстдорфер, Австрія) – ранній сорт (2300 CHU) у 2019 р. вперше вирощувався в Україні на базі нашого підприємства і зацікавив через швидке дозрівання і високу врожайність. За роки вирощування цього сорту урожайність складала від 3,51 т. до 4,1 т.
– Якарі (Заатен Уніон, Німеччина) – середньо-ранній сорт (2400 CHU). У 2021 р. вперше вирощувався в нашому підприємстві. Стабільний сорт, який має збалансовані показники високої врожайності і протеїну. Цьогоріч ми отримали показники врожайності від 3,1 до 3,8 т/га з протеїном 41,2% (сухий).
– Кіото (Прогрейн, Канада) – середньопізній сорт (2650 CHU). З 2018р. є в нас у виробничих посівах. Сорт з хорошими агрономічними показниками, високою стійкістю до вилягання та високою і стабільною врожайністю. У 2021 р. зібрали від 3,6 до 4,1т/га.
Якщо Вам потрібен посівний матеріал ярих пшениці, ячменю чи сої – звертайтесь! У нас Ви зможете придбати насіння сортів, апробоване протягом років на базі нашого підприємства. Ми охоче поділимось з Вами характеристиками сортів та технологією вирощування.
📲 Тел. 0503384358 – Христина