«ЗАХІДНИЙ БУГ» ЗНОВУ В СОТНІ КРАЩИХ АГРАРНИКІВ УКРАЇНИ

Довести до бездоганності кожен процес, який відбувається у компанії «Західний Буг» – це те завдання, яке ми ставимо перед нашими працівниками. І ми точно знаємо, що вони з цим справляються. Але коли наші здобутки відзначають інші ще й такими приємними нагородами – це в стократ приємніше!
Уже вкотре діяльність аграрної компанії «Західний Буг» відзначили нагородою журналу The Ukrainian Farmer. І «Західний Буг» знову у сотні найкращих підприємств аграрного сектору в рамках проекту «Аграрна Еліта України». Цього року діяльність компанії відзначили у категорії «Соціальна відповідальність».
«Дуже приємно, що наша робота не залишається непоміченою. Адже щороку компанія «Західний Буг» виділяє десятки мільйонів гривень на соціальні проекти в селах і містах, де ми обробляємо землі», – зазначає Василь Коцупир, директор ПП «Західний Буг».
Також зазначимо, що «Західний Буг» вже з початку 2019 року виділив на соціальні проекти майже мільйон гривень. Це різноманітні проекти з різною вартістю: від допомоги спортивним інвентарем школам, до капітальних ремонтів. Розподіл коштів відбувається на звернення громад в залежності від кількості земель, які «Західний Буг» обробляє в межах населених пунктів, з розрахунку 75 грн за кожен гектар орендованої там землі.