Заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у ПП «Західний Буг»

На період карантину через коронавірус, директором ПП «Західний Буг» видано наказ, згідно якого затверджено заходи для запобігання поширенню коронавірусу відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 12 березня 2020 року про запровадження карантину з 12 березня по 3 квітня 2020 року та для забезпечення безпечних умов праці на підприємстві на час карантину.

Заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у ПП «Західний Буг»

1.Працівникам підприємства на час карантину:

1.1 За можливості працювати віддалено.

1.2. Залишатись вдома з  температурою  вище 37.3 ºC та наявності інших симптомів ГРВІ, звертатись до лікаря, повідомити керівника.

1.3. Якщо працівник відчув ознаки респіраторного захворювання на роботі, він зобов’язаний повідомити про це керівника підрозділу. Керівник має відсторонити такого працівника від роботи та запропонувати йому звернутися до лікаря або викликати бригаду екстреної медичної допомоги.

2.Працівників викликати на роботу при необхідності виконання конкретних завдань.

3.У підрозділах та відділах підприємства:

3.1. Забезпечити постійну наявність та належне використання:

– засобів гігієни (мила, паперових рушників);

– спиртовмісних антисептиків;

-захисних масок, респіраторів;

-гумових руковичок;

-безконтактних термометрів.

3.2. Антисептики розміщувати на прохідних підприємства,  в офісних приміщеннях, гуртожитках, побутових приміщеннях, лабораторіях, їдальнях та інших місцях приймання їжі, туалетах, майстернях.

3.3 Забезпечити антисептиками кожен транспортний засіб, що знаходиться в експлуатації.

4.4. Прибиральникам та працівникам на робочих місцях регулярно (не рідше ніж 1 раз на 2 год.) в місцях перебування працівників обробляти (протиранням, розпилюванням) антисептиком робочі поверхні та предмети: перила сходів, дверні, віконні ручки, поверхні столів, телефони, клавіатури. Обробляти антисептиком  кермо, важелі, інші засоби управління  транспортними засобами, а також пилогазозахисні респіратори. Провітрювати приміщення.

5.Працівникам, які чергують на прохідній:

5.1. Використовувати захисні маски, антисептики, гумові рукавички при контакті з особами, які проходять через прохідну.

5.2. Забезпечити вимірювання температури тіла безконтактними термометрами усіх осіб, які проходять на територію підприємства.

5.3. ЗАБОРОНЕНО пропускати на територію підприємства пайовиків, сторонніх осіб, крім представників постачальних і підрядних організацій.

5.4. Представників постачальних і підрядних організацій пропускати на територію підприємства в захисних масках, обробити руки антисептиком, попередити про те, щоб вони не виходили з транспортного засобу без потреби.

5.5. Після контакту з працівниками підприємства чи представниками підрядних чи постачальних організацій обробляти руки антисептиком.

5.6.У випадку виявлення в осіб, які проходять на територію підприємства,  симптомів ГРВІ (температура тіла вище 37,3 С, нежить, сухий кашель, біль у горлі), таких осіб на територію підприємства  не пропускати, запропонувати звернутися до лікаря або викликати бригаду екстреної медичної допомоги. Повідомити про такий випадок керівника підрозділу.

6.У їдальнях підприємства використовувати одноразовий посуд.  Усім видавати їжу «на винос» із дотриманням норм санітарії та гігієни.  Місцевим працівникам  рекомендовано забезпечувати себе домашнім харчуванням.

7. Не допускати скупчення працівників, триматися на дистанції більше 1 м.

8.Навчання, інструктажі, наради, інші заходи проводити з групами не більше 5 працівників, рекомендовано  поза межами приміщень.